Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co jem na wycieczce. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co jem na wycieczce. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 11 sierpnia 2013
11 dni objazdówki - posiłek w podróży
Co wzięłam do bagażu podręcznego ?
- termos z gorącą wodą z cytryną - przydał się, kiedy w nocy stajemy do wc, mimo, że po czasie traci na ciepłocie, to ulga przepłukać sobie gardło
- wafle, 2 pudełka
- mały dźem
- miód
- 2 jabłka
- migdały i żurawinę
- mała butelka wody mineralnej
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Samowystarczalny ogród miejski.
Warzywny ogród miejski w Detroit. 1280 akrów. Żywi 2000 domostw za friko. Jest też ogród, w którym kwitnie 200 drzew owocowych. Dostarcz...
-
Jest tak proste jak obsługa........ wiadomo czego. Czytam na forach jak to najpierw do wody, potem do ziemi, albo ani tu się nie chce ukor...