Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co jem na wycieczce. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą co jem na wycieczce. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 11 sierpnia 2013

11 dni objazdówki - posiłek w podróży


Co wzięłam do bagażu podręcznego ?

- termos z gorącą wodą z cytryną - przydał się, kiedy w nocy stajemy do wc, mimo, że po czasie traci na ciepłocie, to ulga przepłukać sobie gardło

- wafle, 2 pudełka

- mały dźem

- miód

- 2  jabłka

- migdały i żurawinę

- mała butelka wody mineralnej

Samowystarczalny ogród miejski.

  Warzywny ogród miejski w Detroit.  1280 akrów. Żywi 2000 domostw za friko.  Jest też ogród, w którym kwitnie 200 drzew owocowych. Dostarcz...