Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SIŃCE. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SIŃCE. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 20 sierpnia 2013

Testujemy Uzarin


Mam tendencję do sińców, zwłaszcza na nogach. Mimo zbliżającej się 40stki nadal zachowuję się jak dziecko i obijam się, gdzie tylko mogę.

Ten granat, zauważyłam parę dni temu. On nie jest najgorszy, miewam niekiedy czarne jak noc, na 1/3 łydki, najlepsze są wtedy, gdy upadam na kolana, czyli w przedpokoju stoi krzesło, ja idę w nocy do łazienki i łup - krzesło na ziemi a ja na kolanach. Teraz mogę się śmiać, ale potem wiem, że kolana mi się z wiekiem odwdzięczą.

Pierwszy siniak do testów. Jeśli pokaże się ładniejszy okaz też dam do galerii i zobaczymy ile będzie schodził po smarowaniu. Ma przyjemny cytruskowo - kwiatowy zapach. Smarowanie poranno - wieczorne.



3 dni później siniak wygląda tak: zapisane w Raw i pop art, żęby było widać kolory.


Postęp jest, zaczyna na obrzeżach zielenieć. 


Tydzień później



To jak szybko się  siniak goi, zależy od jego wielkości, jak głęboko została uszkodzona tkanka i ile lat ma właściciel siniaka. Już dawno skończyłam 30stkę i zauważyłam, że pewne rzeczy dlugo mi znikają, nie tylko siniaki, ale też pryszcze na twarzy. 

ile czasu znika siniak u nastolatka, dwudziestolatka a czterdziestolatka ? 

Czy wierzę w tego rodzaju maści? Kwestia sugestii pewnie, Musiałabym policzyć ile dni goi mi się podobny siniak bez smarowania. 


10 ty dzień smarowania


Samowystarczalny ogród miejski.

  Warzywny ogród miejski w Detroit.  1280 akrów. Żywi 2000 domostw za friko.  Jest też ogród, w którym kwitnie 200 drzew owocowych. Dostarcz...