czwartek, 20 lutego 2014

Babcine Sposoby dołączają do Majdanu Trzymamy kciuki ! Uda się !


Polityka stanowi część naszego życia i byłoby grzechem nie interesować się nią.

Mam nadzieję, że opozycjoniści dadzą radę do końca, w końcu rzeczy zaszły tak daleko, że nie można im odpuścić i dopuścić do dyktatury, nie w 21 wieku.

Ponieważ jestem z Katowic, na zdjęciu link do GW i strony jak pomóc Ukrainie w naszym rejonie.

Może  to zabrzmi śmiesznie, ale blog robi sobie kilkudniową przerwę na znak solidarności z Majdanem.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,15498791,Mozesz_pomoc_Ukrainie__Trwa_zbiorka_lekow_i_pieniedzy.html#LokKatTxt

http://pokolenie.org.pl/


Do ludzi przy władzy - słuchajcie nas !!!!  Nie wciskajcie nam bajek !!! Wiemy, że dzisiejsze systemy polityczne nie różnią się niczym od tego, co było w Średniowieczu czy nawet przed nim. Zmieniła się jedynie nomenklatura. Nadal jesteśmy uciskani, nadal musimy płacić daniny, a wszelkie przejawy protestu sprowadzają się teraz do wymówki pod tytułem - terroryzm. Dzięki temu można wytoczyć większe działa i sprawa załatwiona.
Tylko jest problem, panowie przy władzy, my, lud uciskany, posiadamy tzw. próg cierpliwości. Jeśli nie nasze pokolenie, to przyszłe, dojdzie do wniosku, że już czas powiedzieć BASTA!
Dobrze zapamiętajcie Majdan i tę flagę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1 łyżka miodu daje lepszy efekt niż pastylka do ssania.

Siostrzenica chora, rozsiewa wszędzie zarazki. Cała rodzina kicha, kaszle, zatoki rozsadzają głowę. Przy pierwszej chrypce dobrze zażyć n...