niedziela, 23 czerwca 2013

Wieczorne sprawdzanie sieci


Godzina 21.00 - pająk wychodzi sprawdzić i naprawić sieć. Jeżeli ktoś ma podobnego towarzysza za oknem lub na balkonie - niech sobie żyje, łapie muchy i inne świństwa, które nas tną. Jeśli tylko jest niebezpieczeństwo, że wejdzie do mieszkania, to nie zabijajmy, tylko usuńmy pajęczynę i może gościu zmieni miejsce połowów. Odkąd obejrzałam Świnkę i jej współtowarzyszy w oborze, razem z sympatyczną pajęczycą, mam inne podejście do robali :) Niektórych oczywiście.

Jutro jak nie zapomnę otworzę okno i może uda mi się uchwycić pajęczynę. Aktualnie gościu będzie jeszcze robił patrol i sprawdzał, czy jest cała - trochę dziwna sytuacja: ja gimnastykująca się przed monitorem laptopa z pająkiem gimnastykującym się za oknem.

Ale trzeba przyznać  - dba i to bardzo o swoją sieć. Jest niezawodny, codziennie, o tej samej porze, a może godzinie, pojawia się i nie ustanie, zanim pajęczyna zostanie doprowadzona do pierwotnej postaci.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1 łyżka miodu daje lepszy efekt niż pastylka do ssania.

Siostrzenica chora, rozsiewa wszędzie zarazki. Cała rodzina kicha, kaszle, zatoki rozsadzają głowę. Przy pierwszej chrypce dobrze zażyć n...