poniedziałek, 15 października 2012

Coś na temat uczestniczek PPD


Oglądam już drugi czy trzeci raz, i jedno mnie uderza: czy tym kobietom nie jest wstyd pokazywać publicznie swoich domowych brudów ?????  Na ich miejscu obejrzałabym podobny program i trzymając się wskazówek tam podanych, wzięłabym dupę w troki i zaczęła sprzątać.

Najfajniejsze jest to, że mówią - jestem IDEALNA, potem śmieją się, chyba z własnego  lenistwa. A może za wcześnie zaczeły życie rodzinne i obowiązki je przytłoczyły ?????

Jak oglądam nieporadność niektórych kobiet w układaniu rzeczy w szafie, odkurzaniu, składaniu pościeli i itp rzeczy, to powstaje pytanie: czy nikt ich nie uczył sprzątania za młodu ??????  A może uczył, tylko małą wagę do tego przykładały ?

Po dzisiejszym odcinku przestaję oglądać ten program kompletnie. Na widok robali, gówien na dywanie, natłoku naczyń w zlewozmywaku ...........opada mi ciśnienie, w żołądku gotują się soki trawienne i bielmo pokrywa moje gały.

Nie mogę uwierzyć, że można doprowadzić dom czy mieszkanie do takiego stanu, zwłaszcza kiedy ma się dzieci. BRRRRR.

Przyznam się, ze mam bajzel u siebie, ale robię porządek raz w tygodniu , na dwa dni ,:P ale chce mi się, przynajmniej raz w tygodniu. Ale nigdy nie miałam czegoś takiego:

Sprzątanie można podzielić na dni i pokoje - jeden dzień, jeden pokój.........

Musiałam to z siebie wywalić, bo już nie mieściło mi się pod czaszką.  Ten program to przestroga dla mnie - nigdy nie zniżę się do takiego poziomu. ! !2 komentarze:

  1. Szkoda czasu na oglądanie takiego programu. Myślę , że osoby tak zadowolone z siebie i tak nie mają zamiaru niczego się uczyć. Może chcą "zabłysnąć" w telewizji. Pozdrawiam,

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja oglądam, choć bardzo lubię spzątać, żeby jeszcze bardziej się zmobilizować do porządku. Oglądam również ku przestrodze - uważaj! Lenistwo się tak kończy! Osobiście wolę brytyjski program "Porządek musi być" z Kim i z Aggie.
    A na temat tych kobiet, które się zgłaszają - to jest dla nich terapia szokowo-wstrząsowa. One muszą pójść do tego programu, właśnie w ten sposób sobie z tym poradzić. Inaczej zginą w brudnych kapciach.

    OdpowiedzUsuń

Kolonoskopia nie jest straszna.

Miałam dzisiaj kolonoskopie pod znieczuleniem. Ponieważ część rodziny jest obciążona polipami, cystami, kaszakami i innymi wykwitami cie...